Κάρτα with Compliments
Περιγραφή
Εκτύπωση κάρτας ευχαριστήριας - card with compliments που αντικατοπτρίζουν την προσωπικότητα και την επιχειρηματική σας ταυτότητα. Η εκτύπωση της κάρτας γίνεται σε απλό χαρτί ή ειδικό, είναι μιας ή δύο όψεων ανάλογα με τον όγκο πληροφορίας που θέλουμε να γνωστοποιήσουμε, είναι πλαστικοποιημένη για λόγους προστασίας, επιδέχεται πλήθος εφαρμογών όπως θερμοτυπία ή τοπικό UV ανάλογα με το πόσο εντυπωσιακό θέλουμε να είναι το τελικό αποτέλεσμα. Τα συνήθη σχήματα είναι 5,5χ8,5, 10χ15 και 10χ20 εκατοστά. Συνήθως σε όλα τα δωμάτια ξενοδοχείων υπάρχει μια κάρτα ευχαριστήρια προς τους πελάτες ως μια ένδειξη καλωσορίσματος και έκφρασης ικανοποίησης για την επιλογή του ξενοδοχείου ως τόπο διαμονής.
Μπορούμε επίσης να χρησιμοποιήσουμε και ανακυκλωμένα χαρτιά, πιο φιλικά για το περιβάλλον.
Για επιπλέον ερωτήσεις και διευκρινίσεις, παρακαλούμε χρησιμοποιήστε το χώρο μηνύματος παρακάτω: