Κάρτες με Θερμοτυπία
Περιγραφή
Επαγγελματικές κάρτες με θερμοτυπία: Η έμφασή μας στη λεπτομέρεια και την ποιότητα κάνει τις κάρτες μας να ξεχωρίζουν. Η θερμοτυπία προσθέτει κομψότητα και αξία στο επαγγελματικό σας ύφος. Θερμοτυπία είναι μια τεχνική εκτύπωσης που αναβαθμίζει μια επαγγελματική κάρτα δίνοντας ένα λαμπερό τελικό αποτέλεσμα με τη χρήση ενός foil ( πολύ λεπτό φιλμ αλουμινίου).
Υπάρχει σε διάφορα χρώματα όπως χρυσό, ασημί, μπρονζέ, ροζ – χρυσό.
Για επιπλέον ερωτήσεις και διευκρινίσεις, παρακαλούμε χρησιμοποιήστε το χώρο μηνύματος παρακάτω: